Dołącz do nas!

Zapachy Renata stworzone przez Faberlic przy współpracy ekstrawaganckiej i subtelnej Renaty Litwinowej to wcielenie kobiecości, wrażliwości i tajemniczości.

Uzupełnij swój arsenał o jeden z nich!

Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic i złożą zamówienie w okresie katalogowym 4/2020, oczekuje jeden z zapachów do wyboru:

W damskiej wodzie perfumowanej Renata Secret (3047) zlewają się pełne gracji nutki zielonej figi, soczystej bergamotki i lilii wodnej. Razem tworzą niezwykły obraz prawdziwej kobiecości i czarują dodatkowo łagodnymi nutkami złotej ambry oraz wetywerii.

W zapachu damskiej wody perfumowanej Renata (3030) kryje się niekończąca się tajemnica i czar, delikatność i magnetyzm w postaci wanilii i nektaru z czarnej porzeczki, drzewa kaszmirowego i paczulki. Uwodzicielska kompozycja obudzi boginię w każdej kobiecie.

Aby otrzymać prezent:

  • Załóż konto na naszej stronie od 24 lutego do 15 marca.
  • Do 15 marca złóż i opłać zamówienie na kwotę od 118,90 PLN.*
  • Od 16 marca do 5 kwietnia wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,01 PLN) – jeden z zapachów Renata.

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na co najmniej 60 PLN w ciągu 24 godzin od rejestracji, a otrzymasz miłą niespodziankę!

*Bez uwzględniania opłat manipulacyjnych i kosztów dostawy.

BEZPŁATNA REJESTRACJA