Infuzja tlenowa organic oxygen – czym jest?

Wygląd twarzy i całego ciała zależy od wielu czynników – genów, stylu życia, stanu zdrowia, diety, ale i codziennych czynności pielęgnacyjnych. Dobór kosmetyków jest bardzo ważny, ale nie wszystko da się osiągnąć w domowych warunkach. Dlatego rosnącym zainteresowaniem cieszy się medycyna estetyczna – coraz bardziej dostępna i coraz nowocześniejsza. Warto poznać jeden z najciekawszych zabiegów – infuzję tlenową. Na czym polega i komu jest polecany? O tym wszystkim można przeczytać poniżej.

Upływ czasu i działanie niekorzystnych czynników są widoczne na całym ciele, ale szczególnie w okolicach twarzy – wokół oczu, ust, czy szyi. O ile nie da się oszukać kalendarza, o tyle da się w sposób bezpieczny i bezinwazyjny powstrzymać skutki starzenia, a nawet odmłodzić cerę. Trzeba po prostu dotrzeć z odpowiednimi składnikami odżywczymi do głębszych warstw skóry, co jest trudne w domowych warunkach, poprzez smarowanie się kremami czy balsamami. Działają one bowiem jedynie powierzchownie, bez trwałego i silnego efektu.
Infuzja tlenowa Organic Oxygen polega na wprowadzeniu skoncentrowanych składników głęboko w tkankę, ale nieinwazyjnie. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ wystarczy użyć czystego tlenu hiperbarycznego – pod ciśnieniem. Takie substancje, jak kwas hialuronowy działają najlepiej, gdy są zaaplikowane bezpośrednio, w profesjonalnych warunkach.

Dla kogo zabieg infuzji tlenowej – organic oxygen?

Niezależnie od wieku, infuzja tlenowa przynosi rezultaty, choć można się zastanawiać, dlaczego miałyby decydować się na nią młode osoby. Odpowiedź jest prosta – chodzi o profilaktykę, bo przecież skóra zaczyna się starzeć już po 25. roku życia. Z kolei w przypadku cery dojrzałej chodzi o powstrzymanie starzenia, zwiększenie jędrności, likwidację zmarszczek i inne działania odświeżające oraz odmładzające wygląd twarzy.
W przypadku osób z cerą wrażliwą, trądzikiem czy przebarwieniami terapia z wykorzystaniem tlenu pod ciśnieniem oraz specjalistycznych kosmetyków Organic Oxygen również jest zalecana. Wszystko za sprawą kompleksowego działania zabiegu, który przyczynia się do gojenia ran, odbudowy komórek czy zwalczania bakterii.
Wygładzenie zmarszczek i powstrzymywanie objawów starzenia to cel serii zabiegów, jednakże infuzja przynosi pierwsze, widoczne efekty nawet przy jednorazowym zastosowaniu. Pozbycie się przebarwień czy poprawa stanu naskórka oraz odświeżenie cery są pożądane np. przed ważnymi wydarzeniami, jak ślub, planowane od dawna wyjście czy wyjazd. Zaawansowane serum świetnie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju cery i – jak już zostało wspomniane – niezależnie od wieku może pomóc, przy okazji zwiększając pewność siebie i poprawiając nastrój, a nie tylko wygląd.

Rejestracja

Efekty zabiegu organic oxygen

Działanie to przynosi rezultaty, które da się osiągnąć wyłącznie na poziomie komórkowym, to znaczy docierając do najgłębszej warstwy skóry, przy użyciu tlenu pod ciśnieniem. Bezbolesny zabieg gwarantuje między innymi głębokie nawilżenie, ale to nie jedyne działanie.
Komórki szybciej się regenerują i nie poddają się szkodliwemu działaniu wolnych rodników. Krążenie jest poprawione, a przy tym zwiększa się jędrność. Skóra odzyskuje estetyczny koloryt, znikają także niepożądane obrzęki, które zwykle świadczą o zmęczeniu, chorobach, niewłaściwym trybie życia czy funkcjonowaniu w niekorzystnym środowisku. To realna potrzeba w XXI wieku, gdy tak wiele negatywnych czynników działa na człowieka bez jego woli i udziału.
Przedostanie się substancji aktywnych wraz z tlenem do głębszych warstw skóry zwalcza bakterie i pomaga w gojeniu ewentualnych ran, a zarazem spłyca zmarszczki, spowalniając wiotczenie. Cera jest wręcz rozpromieniona, ponieważ infuzja tlenowa obejmuje twarz, szyję i dekolt.

Infuzja tlenowa czy warto?

Szukając sposobów na zdrowszą i piękniejszą skórę, warto skupić się na celu, ale przede wszystkim uwzględnić środki, które mają do niego prowadzić. Za pomocą składników aktywnych i nowoczesnej metody kosmetycznej można osiągnąć naprawdę wiele. Jeśli serum działa dzięki swojej formule, ale i sposobowi dostarczenia do komórek, można mówić o podwójnej szansie na piękno i zdrowie. Zabiegi infuzji tlenowej likwidują przebarwienia na skórze okolic twarzy i nie tylko. Przebieg, szczegóły czy częstotliwość tego działania warto skonsultować ze specjalistami w zakresie pielęgnacji i dbania o cerę.

 

Sprawdź również kosmetyki tlenowe, chemię Faberlic do piekarnika oraz pozostałe produkty Faberlic!