Kosmetyki tlenowe, balsamy i kremy – na co są oraz ich zastosowanie – Faberlic

Najpierw na terenie Stanów Zjednoczonych, później w Europie i na całym świecie kosmetyki tlenowe, jak balsamy czy kremy, zaczęły cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, podsycanym przez fakt, że zaczęły po nie sięgać także gwiazdy z pierwszych stron gazet – między innymi aktorki Hollywood, dla których uroda i skuteczna pielęgnacja ciała jest przecież bardzo ważna.
„Co to jest i na co to jest?”, „Co to znaczy – kosmetyki tlenowe?” – te pytania zadają sobie nie tylko Klientki poznające markę Faberlic. Pora odpowiedzieć na najważniejsze pytania na przykładzie linii Oxiology, która bazuje na formule rozwijanej od ponad 20 lat.

balsam do ciała

Jakie kosmetyki znajdziesz u nas?

Nie trzeba przekonywać, że tlen jest potrzebny każdemu człowiekowi. Znajduje się w powietrzu i nie da się bez niego żyć. Nawet w codziennym, potocznym języku, wychodząc na spacer czy ruszając w pieszą wędrówkę, mówi się o tym, że „idziemy się dotlenić”. Nie chodzi wyłącznie o zaczerpnięcie świeżego powietrza, ale również jego zdrowy wpływ na skórę, która jest pobudzona do regeneracji. I tu pojawia się inspiracja, aby wprowadzić tlen do głębszych warstw skóry poprzez dobór specjalnych kosmetyków.
Marka Faberlic wykorzystuje obecnie technologię 4DTarget, która bazuje na molekułach transportujących i działających na skórę w czterech kierunkach. Emulsja Aquaftem pozwala przeniknąć cząsteczkom tlenu do komórek skóry, a przy okazji zwalcza wolne rodniki. Zawartość aminokwasu zwanego argininą poprawia mikrocyrkulację. Tlen połączony z glukozą w komórkach wytwarza energię, która uruchamia pożądane procesy biochemiczne.
Pielęgnacja twarzy i ciała jest znacznie skuteczniejsza, ponieważ skóra lepiej oddycha i staje się bardziej zrelaksowana, a przez to szybciej się regeneruje. Praca gruczołów łojowych jest znormalizowana, a warstwa lipidowa odbudowana. Oczyszczona, bardziej elastyczna skóra, która pozostaje lepiej chroniona przed negatywnym wpływem zewnętrznych czynników – brzmi to ciekawie, prawda? A wystarczy świadomie podejść do zakupu kosmetyków, stawiając na ciekawe produkty i zaawansowaną pielęgnację nowoczesnymi metodami.

Balsamy tlenowe oxiology

Każda konsultantka Faberlic może potwierdzić, że wśród dostępnych w ofercie firmy kosmetyków dużym zainteresowaniem cieszą się pielęgnacyjne balsamy, które wydają się niezastąpione podczas domowych zabiegów. Pomagają one zarówno w regeneracji skóry całego ciała, jak i błogim relaksie po dniu pełnym wyzwań.
Balsam tlenowy to kosmetyk zawierający kompleksy tlenu w wysokim stężeniu; jest polecany przede wszystkim dla skóry wrażliwej, oparzonej słońcem, podrażnionej po depilacji lub peelingu chemicznym i poddawanej zabiegom medycyny naturalnej. Pozytywnie wpływa na krążenie krwi, odżywienie cery oraz jej regenerację. Wyróżnia się przyjemnym zapachem, a także lekką formułą – idealną po kąpieli lub pod prysznic. Poleca się stosowanie także pozostałych kosmetyków tlenowych z serii Oxiology, dzięki czemu ich działanie jest jeszcze skuteczniejsze.
Aby pozbyć się stresu i kompleksowo zadbać o ciało, warto znajdować czas na domowe zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne bardzo szybko, a co najważniejsze – utrzymują się długo, ponieważ komórki zostają dotlenione i lepiej zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników. To jeden z produktów do pielęgnacji, które zdecydowanie warto poznać i przetestować.

Rejestracja

Kremy z aktywnym tlenem

Chcesz odzyskać blask zmatowiałej, szarej cery? Twoja twarz jest narażona na działanie wielu szkodliwych czynników? W takim razie warto sięgnąć po krem z aktywnym tlenem, który jest dostosowany do różnych typów skóry – tłustej, suchej, a także mieszanej.
Polecane przez Faberlic kosmetyki z tlenem (inaczej dotleniające) przywrócą cerze wygląd, na którym zależy każdej kobiecie. W jaki sposób? Unikatowa formuła gwarantuje szybkie wchłanianie i działanie bez względu na tradzik czy oparzenia. Wyrównuje koloryt i rozjaśnia twarz, a ponadto przez swoje szerokie zastosowanie może stanowić bazę pod wykonywany każdego rana makijaż, w rezultacie czego skóra pozyskuje czysty tlen.
Niejedna konsultantka często słyszy pytania: „co to jest?”, „czy przyniesie to pożądane efekty?”. Warto przekonać się o tym osobiście, skoro i tak krem do skóry – na dzień, na noc czy uniwersalny jest absolutną podstawą w każdej damskiej kosmetyczce. Złóż zamówienie już dziś i wyraź swoje opinie!