Faberlic – perfumy męskie i damskie

Inspirowane największymi domami mody perfumy damskie i męskie oraz praktyczna chemia gospodarcza – to właśnie kwintesencja marki Faberlic. Dzięki naszej ofercie odkryjesz zapachy, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Z kolei każdy środek do czyszczenia domu oszczędzi Twój czas podczas sprzątania.

Wśród perfum damskich i męskich znajdziesz zarówno zapachy znane oraz popularne wśród topowych marek, a także bardziej unikatowe kompozycje. To zasługa oryginalnych i dokładnie opracowanych receptur.

Rejestracja

Faberlic – chemia i płyn do piekarnika

W ofercie chemii gospodarczej Faberlic odkryjesz bogatą propozycję środków, które pomogą Ci utrzymać czystość domowych pomieszczeń. Naszym hitem jest płyn do piekarnika. Poradzi on sobie z każdym brudem czy tłuszczem. W dodatku jest na tyle uniwersalny, że możesz go stosować także do innego sprzętu kuchennego. Atutem tego preparatu jest przede wszystkim szybkie działanie.

Co wyróżnia ten środek do czyszczenia piekarników i kuchenek od firmy Faberlic?

Na pewno to, że przeznaczony jest do wszystkich typów kuchenek z płytami metalowymi, ceramicznymi, indukcyjnymi, palników gazowych czy grilli elektrycznych i tradycyjnych! Dodatkowym plusem jest to, że w porównaniu do innych płynów ten wyjątkowo szybko rozmiękcza i skutecznie usuwa przypalony tłuszcz i brud, a po wszystkim bez problemu się zmywa, nie niszcząc przy tym nawet tych wyjątkowo delikatnych powierzchni.