Zarejestruj się:

Dołącz do Faberlic!

Od czasów wikingów do współczesności. Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic od 22 lutego do 7 marca i złożą zamówienie w okresie katalogowym 3/2021, oczekuje woda perfumowana do wyboru – Valkyrie dla niej, albo Viking dla niego .

Silny, nordycki zapach Viking wysławia śmiałość i męstwo zdobywców z Północy przy pomocy nut wrzosu, zielonego jabłuszka, pomarańczy Tarocco i mrożonej mięty. Zdecydowany drzewno-ambrowy akord odzwierciedla twardy charakter i gorące serca bohaterów skandynawskich sag.

Kryształowy, jarzący się zapach Valkyrie odzwierciedla obraz skandynawskiej dziewicy-wojowniczki przy pomocy chłodnych nut maliny teszkli i pomarańczy Tarocco. W sercu perfum kryje się niedostępna szarotka jako symbol wierności i odwagi, delikatny hiacynt jako odzwierciedlenie miłości i oddania, a wreszcie ośnieżone płatki róży, które są niczym zimne, nordyckie piękno królowej Północy.

Aby otrzymać prezent:

  1. Zarejestruj się na naszej stronie od 22 lutego do 7 marca.
  2. Do 7 marca złóż i opłać zamówienie na kwotę od 139,90 PLN* w cenach katalogowych.
  3. Od 8 do 28 marca wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,02 PLN) – wodę perfumowaną Valkyrie dla niej (3058) albo Viking dla niego (3236).

Bycie nowym klientem Faberlic się opłaca!

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na kwotę od 70 PLN w Faberlic w ciągu 24 godzin od rejestracji, a otrzymasz jeszcze jeden prezent, zestaw chemii gospodarczej w wydaniu mini.

ZAŁÓŻ KONTO
Dlaczego warto utworzyć konto klienta?
kupowanie taniej od 20% do 36%

mając konto zamawiasz produkty Faberlic z rabatem od 20% już przy zakupach na kwotę 70 zł

prezenty za zakupy

Już za pierwsze zamówienie możesz otrzymać prezent kosmetyczny. Przez kolejne katalogi bierzesz udział w programie dla nowych klientów. Uczestniczysz również w programie wymiany zebranych za zamówienia punktów na wybrane przez siebie produkty.

Możliwość dodatkowego zarobku/ współpracy

zawsze masz możliwość stać się konsultantką, która zarabia na własne potrzeby, zarabia dodatkowe pieniądze. Możesz pracować w Faberlic na full time i zarabiać min. 3500 zł miesięcznie

zamawianie produktów z wybraną przez siebie metodą dostawy

współpracujemy z DPD, firmą inpost, możesz opłacić zakupy na stronie przez przelewy 24/karta lub zapłacić kurierowi podczas dostawy

poznanie nowych ludzi

społeczność Faberlic to wspaniali, otwarci i kontaktowi ludzie, zaprosimy Ciebie do naszych zamkniętych grup, na których podpowiemy jak zacząć

wsparcie Lidera

jestem otwarta na pomoc każdej osobie, która zakłada konto w Faberlic

Brak inwestycji/ryzyka

Zakładając konto w Faberlic nie ryzykujesz ani jednej złotówki. Nie ma opłaty wpisowej, w każdej chwili możesz zrezygnować