Zostań konsultantką Faberlic i zacznij z nami współpracę! Jak zamówić kosmetyki? Zarejestruj się!

Czy wiesz, jak szerokie możliwości i korzyści otrzymuje konsultantka Faberlic? Dzięki współpracy z marką możesz zamawiać kosmetyki dla siebie i Twoich bliskich, o najwyższej jakości, z rabatami, idealne zarówno do poprawy wyglądu, jak i zdrowia. Dążąc do celu, otrzymasz coraz więcej profitów. Dołącz do naszego grona – jest w nim miejsce dla każdego z pasją i zaangażowaniem. Zarabiaj, a przy okazji realizuj zamówienie kosmetyków dla siebie. Skontaktuj się w dowolny dzień, jeśli chcesz zostać konsultantką Faberlic i otrzymywać nowe katalogi. Na pewno będziesz zadowolona ze swojej decyzji! Praca jako konsultant uprawnia do korzystania z rabatów. Jeśli masz wokół siebie osoby zainteresowane Faberlic, należy i warto zainteresować je współpracą!

Dzięki rejestracji na stronie:

https://faberlic.com/register

możesz bezpłatnie utworzyć swoje konto klienta i zamawiać produkty Faberlic od razu z dostawą do domu! Dodatkowo otrzymasz rabat na kosmetyki już od 70 zł wydanych na zamówienie. Na start firma przyznaje Ci aż 20%!
Konsultantem zostajesz w momencie osiągnięcia 100 pkt tj. około 700 zł zamówienia w cenach katalogowych.

Ponadto możesz wziąć udział w programach dla zarejestrowanych klientów:

Program Startowy dla nowych klientów

Program obowiązuje przez 9.katalogów.
Pierwszy etap jest zgodny z ofertą dla nowej osoby w katalogu rejestracji,
w kolejnych katalogach zrób zakupy za 199,90 – a zestaw produktów kupisz za 19,90, przy zamówieniu za 399,90 koszt zestawu to jedyne 6,90. Sprawdź nową serie kosmetyków tlenowych.
Uwaga! Ważne jest zachowanie ciągłości zamówień- jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zakupów, przerywasz program.

Program lojalnościowy (punktowy):

Kupuj z zyskiem! Zamawiaj produkty, zbieraj bonusy w swoim e-portfelu i wymieniaj je na nagrody!

Jak wziąć udział w programie?

Zamawiaj w każdym okresie katalogowym. Za każdy zakup, na e-portfel na Twoim koncie będą naliczane bonusy w ramach programu „Klub Faberlic”.

1 bonus = 1 punkt Obrotu Osobistego (ukazana w punktach wartość za zakupione w danym czasie katalogowym produkty).

Wymieniaj zebrane bonusy na prezenty ze specjalnego katalogu w następnym okresie (w tym nowości).

Gdy zgromadzisz 15 punktów (minimalna liczba wymagana do uzyskania prezentu) wymienisz je na prezent przy składaniu zamówienia od 79,90 PLN (ceny katalogowe)

W jednym czasie katalogowym można zgromadzić maksymalnie 150 bonusów.

Zgromadzone bonusy sumują się w każdym okresie. Aby zatrzymać zgromadzone w programie bonusy, musisz w każdym okresie składać i opłacać zamówienia. W przypadku, gdy ZO Konsultanta wynosi 0, ostatnie niewykorzystane bonusy wygasną.

Program VIP

Weź udział w programie dla Konsultantów i otrzymuj dodatkowe korzyści dla swojego biznesu!

Zbieraj 100 i więcej punktów Obrotu WŁASNEGO za każdy katalog, utrzymuj status VIP i otrzymuj specjalne bonusy i przywileje od Faberlic!