Zostań konsultantką Faberlic i zacznij z nami współpracę! Jak zamówić kosmetyki? Program startowy. Zarejestruj się!

Czy wiesz, jak szerokie możliwości i korzyści otrzymuje konsultantka Faberlic? Dzięki współpracy z marką możesz zamawiać kosmetyki dla siebie i Twoich bliskich, o najwyższej jakości, z rabatami, idealne zarówno do poprawy wyglądu, jak i zdrowia. Dążąc do celu, otrzymasz coraz więcej profitów. Dołącz do naszego grona – jest w nim miejsce dla każdego z pasją i zaangażowaniem. Zarabiaj, a przy okazji realizuj zamówienie kosmetyków dla siebie. Skontaktuj się w dowolny dzień, jeśli chcesz zostać konsultantką Faberlic i otrzymywać nowe katalogi. Na pewno będziesz zadowolona ze swojej decyzji! Praca jako konsultant uprawnia do korzystania z rabatów. Jeśli masz wokół siebie osoby zainteresowane Faberlic, należy i warto zainteresować je współpracą!

Dzięki rejestracji na stronie:

https://faberlic.com/register

możesz bezpłatnie utworzyć swoje konto klienta i zamawiać produkty Faberlic od razu z dostawą do domu! Dodatkowo otrzymasz rabat na kosmetyki już od 70 zł wydanych na zamówienie. Na start firma przyznaje Ci aż 20%!
Konsultantem zostajesz w momencie osiągnięcia 100 pkt tj. około 700 zł zamówienia w cenach katalogowych.

Ponadto możesz wziąć udział w programach dla zarejestrowanych klientów:

Program Startowy dla nowych klientów

Program obowiązuje przez 9.katalogów.
Pierwszy etap jest zgodny z ofertą dla nowej osoby w katalogu rejestracji,
w kolejnych katalogach zrób zakupy za 199,90 – a zestaw produktów kupisz za 19,90, przy zamówieniu za 399,90 koszt zestawu to jedyne 6,90. Sprawdź nową serie kosmetyków tlenowych.
Uwaga! Ważne jest zachowanie ciągłości zamówień- jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zakupów, przerywasz program.

Program lojalnościowy:

Uczestnicy promocji: wszyscy zarejestrowani klienci i konsultanci.

Jak wziąć udział?

Krok 1. Złóż i opłać zamówienia od 70 PLN z każdego katalogu.

Krok 2. Od trzeciego katalogu i dalej ciesz się zniżką -70%* na ulubiony produkt.

Krok 3. Składaj dalej zamówienia na kwotę оd 70 PLN i w każdym katalogu zamawiaj ulubiony produkt ze zniżką -70%.

Wspaniała nowość dla wszystkich, którzy w katalogach 14 i 15/2020 opłacili zamówienia od 70 PLN w cenach katalogowych: już w katalogu 16/2020 czeka na Was zniżka 70%!

  • Zniżka -70% obowiązuje na 1 produkt do wyboru pojawia się podczas składania zamówienia w zakładce z akcjami promocyjnymi, kiedy koszyk osiągnie wartość progową 70 PLN w cenach katalogowych. Lista produktów na promocji tworzona jest oddzielnie dla każdego okresu katalogowego.
  • Zniżka naliczana jest od podstawowej (czarnej) ceny katalogowej. W promocji uczestniczą perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza, rajstopy, produkty z kategorii Wellness.
    • Bierz udział w promocji, opowiadaj o niej swoim klientom i konsultantom. Like Faberlic to wspaniała możliwość, żeby kupić najlepsze produkty ze zniżką 70%!

Program VIP

Weź udział w programie dla Konsultantów i otrzymuj dodatkowe korzyści dla swojego biznesu!

Zbieraj 100 i więcej punktów Obrotu WŁASNEGO za każdy katalog, utrzymuj status VIP i otrzymuj specjalne bonusy i przywileje od Faberlic!